tlamovci.cz
tlamovci.cz


CHLOUBA NAŠICH AKVÁREK

Musel sem napsat tohle,to je síla,když člověk napíše do googlu něco o tlamovcích v akva a mrkl sem na videa,jak kdo chova v nádrži tlamovce,musim říct,pánové a dámy,to je síla,jak moc lidí,chová v malých nádržích tlamovce,no to je děs a hlavně tanganika,a když už je nádrž jakš takš velká,tak to zapere kameny,to je fakt ohromující. 1 takový příklad.
http://www.youtube.com/watch?v=j8SqWZPzqXI


kofi
17. dubna 2011, 15:59


17. dubna 2011, 19:39 - odpověď č. 1

No teda nevím, ale nepříjde mi to akvo nějak malý, možná se mi to jenom zdá. Spíš mi příjde nezvyklé chovat trofíky s jinýma rybama. Tyto ryby jsem zatím viděl vždy v jednohruhovém akvu. Ale možná je to jen mojí neznalostí chovu těchto ryb, tak prosím tento příspěvek berte s rezervou.

Michal 27
17. dubna 2011, 23:57 - odpověď č. 2

Kofi....pokud chceš někoho pomlouvat, tak nejdřív předveď své akva. Nebo je to opět jen pokus o flame? Když koukneš na tu "trubku" pořádně jistě tam najdeš mnohem horší kombinace v mnohem menších nádržích. Tohle prostě beru jako tendenční příspěvek.

wladys
18. dubna 2011, 7:07 - odpověď č. 3

Jestli jsem se někoho dotkl,tak se omlouvám.

kofi
25. dubna 2011, 20:06 - odpověď č. 4

KOfi předved nám tady tvoje akvárko ukaž ,at mužeme porovnávat. To akvárko na videu bylo moje ,už mám vetší byla to jen takova nouzovka,ale ty ryby tam byly v pohode a zase tak malé to pro ne nebylo to znám horší případy.

jaroslav sidak
25. dubna 2011, 21:45 - odpověď č. 5

Akva podle mě zarybněné tak akorát.....akorát výměna jednou týdně a to minimálně 1/2 objemu a jinak bych v tom také neviděl problém.
Jinak Jardo krásní Demasoni.

memeo - nepřihlášen
26. dubna 2011, 8:28 - odpověď č. 6

Díky za zastáni ryby uz nemám prodal jsem je i z akváriem, jeste ted si říkám že to byla možná blbost. Ale ted mám akvárium vetší,tak snad budou mít nové ryby více prostoru.

jaroslav sidak


VLOŽIT ODPOVĚĎ
Za jméno můžete uvést i kontakt
Napište prosím číslo sedmset šedesát osm
tučně označené položky jsou povinné