tlamovci.cz
tlamovci.cz


těhotná malawi

http://www.youtube.com/watch?v=MozwOwX8CtM

tady je odkaz videa pro ty, co se ptají jak poznají, že je samička gravidní. ,)


radimvystavel@seznam.cz
2. prosince 2012, 12:34


2. prosince 2012, 12:47 - odpověď č. 1

Můžu se jen zeptat, co je to za rybu? Podle všeho L. yellow, ale kam se poděla její černá ploutev?
Jinak si dovolím říct tohle :
Vy se tu snažíte lidi poučovat jak vypadá nosící samička, nejspíše z toho máte radost že se Vám to povedlo, ale ta mixáble v akvariu? Máte venustuse mezi mainganama a auratusema, kteří se mimo jiné mohou , spíše zákonitě budou křížit. Já bych na Vašem místě se spíše nejprve zamyslel nad svýma zkušenostma, než začnete dávat rady jiným.
Nehledě na to, že to tak tipuju od druhu 3 ryby, od venustusů možná jen 1 kus. Nezlobte se, ale takto na mě působí Vaše založené vlákno.

Bajer L.
2. prosince 2012, 13:28 - odpověď č. 2

nehledě na to že to akvárium má hloubku max 40 cm nebo se pletu?

Jaromír Ševčík
2. prosince 2012, 13:55 - odpověď č. 3

k c. 1 a 2: o to tu predsa nejde. Tema je, ako vyzera nosiaca samicka a nie, ako ma alebo nema byt zostavena osadka akva. Niekto napise, ze ten kamen sa tam nehodi, dalsi, ze to pozadie mohlo byt cierne a zase bude debata o inom. A nevidim, ze by tu Radim nieco radil, iba dal video, ako vyzera jeho nosiaca samicka.

canart
2. prosince 2012, 14:13 - odpověď č. 4

Canart, dobře, neřešíme ale přeci vkus každého z nás, jestli jiné kameny, pozadí, jak píšeš, to je věc každého, ale píšu o absolutně nevhodné osádce, která je skoro cestou k problémům.

Bajer L.
2. prosince 2012, 14:35 - odpověď č. 5

Ano, ja tomu rozumiem a to bol priklad, ako to casto v temach pokracuje. Ja si myslim, ze sa ma pisat hlavne k teme, lebo inak je z toho vzdy gulas a na konci tejto temy sa budu ludia dohadovat o morskych akva :)))) Chapem, ze to niekedy cloveku neda a skritizuje, ale vcit sa aj do pocitu zakladatela temy. On napise o tom, ako mu krasne nosi samicka a ze to vie aj rozlisit a niekto mu tu k tomu napise, ako ma na prd zostavene akva :) Iste, je fajn, ze mu chces poradit.

canart
2. prosince 2012, 14:39 - odpověď č. 6

Pokud ten človíček zná tenhle web, tak by přeci měl nějaké základy znát. Tohle je prostě guláš, ke kterému by se to napsat mělo a ne napsat "Jo, máš to super samičku a jak krásně ti nosí, viď? :)".
Každej člověk co chce chovat cokoliv živého, by se měl pozastavit a myslet taky jinak, než co chce on, ale měl svým způsobem maličko myslet aji za ryby.
Ale vím a chápu jak to myslíš ty canart, ovšem já mám názor jinej :)

Bajer L.
3. prosince 2012, 8:13 - odpověď č. 7

Vidím to stejně jako Lubor a to tak, že je sice hezké ukazovat jak vypadá tlamka nosící samičky, ovšem aqo jako takové, je jak složením početním tak druhovým nevhodné a to je v prvé řadě to co by se mělo poukazovat, aby se tu později nepsali podobná témata jako že někdo poukáže na nevhodnost složení nebo velikosti nádrže a skritizovaný tu bude argumentovat tím že to tak viděl na tlamovcích nebo na you tube nebo já nevím kde a tam že se ryby třely a tak to proto musí být v pořádku.
Lidi co se neorientují v nějaké problematice chovu zvířat a zvířata si přesto pořizují z nějaké touhy je mít také především jako dekoraci by se měli bez pardonu poučovat!!!
Lubore toš dobře si to napsal :-)))
Sám bych to napsal podobně možná bych použil v receptu více chilli. :-)))

Radime věřím že máš radost s nosící samičky, ale jak píše kolega Bajer tak opravdu nejsi v pozici někomu něco ukazovat nebo radit.
Nehledě na to že toto vlákno nebude mít dlouhou životnost a upadne brzo do hlubin zapomění zdejší nemilosrdně nedohledatelné historie.
Znam jen jednohoi člověka kterej v ní dokáže něco najít :-))))
Ahoj Alo.

hr
4. prosince 2012, 2:22 - odpověď č. 8

Vzdyt je to tak easy ... :-)) .

A+I


VLOŽIT ODPOVĚĎ
Za jméno můžete uvést i kontakt
vepište prosím do políčka toto číslo 13
tučně označené položky jsou povinné