tlamovci.cz
tlamovci.cz


Tropheus Duboisi vs Tropheus spec. Kirschfleck

Mám AQ s 3letým hejnem 18 ks Tr.Duboisi. Pořídil jsem si AQ 375 ltr kam chci dát stávající hejno Tr.Duboisi a k němu pořídit cca 20-25 ks mladých Tr.Kirschfleck.
Snesou se dospělé T.Duboisi s mladými Tr.Kirsch.? Má někdo zkušenost?


Filip Král
6. srpna 2015, 14:27


6. srpna 2015, 19:59 - odpověď č. 1

Nebál bych se toho :) hodně taky záleží na velikosti. Nějvětší velikostní rozdíl co jsem dával k sobě bylo dospělí duboisi a 1,5-2cm ikola a šlo to :)

EgoTanga
6. srpna 2015, 20:51 - odpověď č. 2

Nádrž máš tak tak na ty Duboise. Pořiď větší nádrž. Jinak tato kombinace je myslím úplně v pohodě. Ono asi sehnat pěkné Bulu Pointy nebude taky jen tak.

Pepan
12. srpna 2015, 18:35 - odpověď č. 3

Ahoj. Chci se optat zda nemáte někdo tip, nebo přímo nechováte Kirschfleky. Marně je již delší dobu sháním. Děkuji.

Koutský J.
12. srpna 2015, 23:10 - odpověď č. 4

A co takhle trochu pozorně prohlédnout tyhle stránky, kde hned na uvodní straně je fotka učebnicových bulu a potom požádat rumburaka jestli nemá momentálně nějaké to potomstvo???

Zdá se mi to nebo lidé postupem času a ulehčení přístupu k informacím pomalu leniví a zakrňují na tolik, že si nedokážou sami vyhledat jednoduché informace, které mají navíc naservírované přímo pod nosem ???????????? :-O
Hmmm... asi se mi to zdá.

hr
13. srpna 2015, 13:50 - odpověď č. 5
mladé Bulu Point
mladé Bulu Point

Teoreticky by sa to do nádrže zmestilo, ale ja by som to nerobil. Na tú nádrž jeden druh/formu. Inak táto kombinácia je pekná a môže fungovať. Dobrý zdroj kvalitných a skutočne Bulu Point je aj Martin Blažek (http://cichlidpoint.webnode.cz/kontakt/). Na ukážku prikladám, ako asi bude vyzerať potomstvo od jeho odchytových rýb...toto sú dofarbujúce sa mladé od neho.

canart


VLOŽIT ODPOVĚĎ
Za jméno můžete uvést i kontakt
vepište prosím do políčka toto číslo 22
tučně označené položky jsou povinné