tlamovci.cz
tlamovci.cz


Kde nakoupit

Zdravím, má tu prosím někdo tip na nějaký obchod nebo prodejce tlamovců z malawi? Kde třeba koupit "F1" nebo kde je velký obchod s akvaristikou a víte že stojí za zmínění. Chtěl bych koupit Flavuse ale nějaký fešáky.
Kdo by měl třeba odkaz na nějaký shop tak budu rád.
Díky


Jenda 001
12. října 2021, 20:15


13. října 2021, 15:56 - odpověď č. 1

Ryby nakupovat jen od osvědčených chovatelů,nikdy ne v běžne akvaristice.V dnešní době internetu je jednoduché zadat do vyhledávače vybraná slova a je.Sehnat flavuse může být trochu problém,ale dají se sehnat,problém pro lidi ale pak je že na obrázku na netu vidí žlutočernou střelu,ale ve skutečnosti tak ta ryba nevypadá.

Miran bez účtu
13. října 2021, 19:56 - odpověď č. 2

Tak s tím počítám že nebudou jak na obrázku a samice už nebudou vůbec střela. Chci pořídit větší akva tak bych chtěl až ho budu rozjíždět přidat ještě jinou barvicku :-). Do 300 by se už nevlezly a asi by je stará osádka truchu zmasakrovala. Spíš sem myslel jestli někdo nebyl na místě kde to stojí za zkouknuti. Třeba klidně v Německu.

Jenda 001
13. října 2021, 20:59 - odpověď č. 3

Přidávat malé ryby k větším nedělá dobrotu,pokud založit nádrž tak všechny ryby stejně staré a velké,postupem času se projeví to,že sociálně mezi rybama tvořil už od mala a nebývají problémy.Pokud nekupuješ divoké ryby nebo nějaký chovatelský špek tak kupovat ryby v Německu je ,,non sense,,protože tam koupíš ryby České a polské produkce za německé ceny:-)tady v Česku je dost kvalitních chovatelů
A co se týče obrázku tak na netu je jich dost upravených ve
fotoshopu.

Miran bez účtu


VLOŽIT ODPOVĚĎ
Za jméno můžete uvést i kontakt
vepište prosím do políčka toto číslo 77
tučně označené položky jsou povinné