tlamovci.cz
tlamovci.cz


Diskusní fórum

Stránky: 1   ...............   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306

nevíte o dobré prodejně s tlamovci v Praze?


Téma založil: Kamil
[počet odpovědí 5]

mam pomerne specifickou nardz 60*70*60(vyska) cm a potreboval bych ponekud silnejsi zarivku (myslim ze meri cca 50cm) nevite kde se da sehnat?
mate nekdo podobne netypickou nadrz? a jak se dari cichlidam?


Téma založil: tonik
[počet odpovědí 2]

Zdravím všechny rybáře a vůbec "tlamováky", mám malý problém s identifikací mých perlovek. Ať hledám jak hledám, latinsky jsou Hemichromis guttatus, lifallili a bimaculatus. Jestli někdo víte jak se od sebe liší budu jen rád, když mi napíšete. btw.: jinak pěkný stránky! :-)))


Téma založil: martin
[počet odpovědí 4]

Jsem začínající akvarista, mám jseden dotaz,který se moc netýká tlamovců.Jak mám třeba u dánií poznat, že už se vytřeli a odlovit rodče z vytíračky????????


Téma založil: Honza
[počet odpovědí 6]

Chci si vytvořit akvárium Malawi , vým že tam jsou tři druhy prostředí , ovšem nevím která ryba žije v kterém prosředí. Literatura je v tomto ohledu velice strohá. Knihu v češtině , nebo angličtině co se týče jezera Malawi , jsem nikde nesehnal. Rada může být jak na knihu , tak na ryby .

Prosím , jako dodatek : Jaké ryby žijí v daných
lokalitách a kontakty kde se dají sehnat informace

Děkuji.


Téma založil: Jovellin
[počet odpovědí 1]

Chtěla bych se zeptat jestli můžu dát dohromady do akvárka tamovce se skalárami. Dík moc za radu.


Téma založil: Peťka
[počet odpovědí 15]

Chci si vytvořit akvárium Malawi , vým že tam jsou tři druhy prostředí , ovšem nevím která ryba žije v kterém prosředí. Literatura je v tomto ohledu velice strohá. Knihu v češtině , nebo angličtině co se týče jezera Malawi , jsem nikde nesehnal. Rada může být jak na knihu , tak na ryby . Předem děkuji.


Téma založil: Jovellin
[počet odpovědí 15]

Najde sa tu nejaky odbornik, potrebujem poradit: zdedil som nejake rybičky a neviem čo sú to zač ochotne pošlem foto ak mi niekto poradi čo to vlastne u mna doma plave


Téma založil: martin
[počet odpovědí 1]

Dříve jsem si zakoupil malé melanochromis maingana. Teď, když jsou dospělí, tak jeden z nich je úplně jiný. Barva modrá a osm příčných pruhů i když, některé pruhy jsou přerušované. Maingana přece mají pruh podélně.Tato ryba je i o třetinu větší, jedná se o samce, má dvě jikerné skvrny. Poradí někdo co je to zač


Téma založil: franta
[počet odpovědí 9]

potreboval bych do akvarka rybku ktera by mi likvidovala mlade a starsi nechala na pokoji mam pseudotropheus zebra
co takle vrbozubec paví?


Téma založil: tonik
[počet odpovědí 12]

Ahoj všichni, máte někdo skušenosti s krmením cichlid hlávkovím zelím?Poraďemi prosím jak ho podávat.Ďekuji moc.


Téma založil: Honza
[počet odpovědí 7]

Ještě k dotazu č. 41. Prosím o odpověď také TOMA. Záleží mi na Tvém úsudku. Díky


Téma založil: Petr
[počet odpovědí 13]

Prosím o radu. 2 tlamovci tmavě modří s černými pruhy už týden nepřijímají stravu a ztrácejí barvu, blednou jim boky a břicho. Ostatních tlamovců se straní ale jinak nejeví známky nemoci. Jedná se o nemoc, nevím. Prosím poraďte. Děkuji


Téma založil: Petr
[počet odpovědí 2]

ahoj, přistěhovali jsme se do Prahy a hledame nějaké chovatele afrických a amerických cichlid. Nevíte o nějakých pěstírnách (Praha, střední Čechy)? díky moc za každý kontakt.


Téma založil: hanka
[počet odpovědí 2]

Dobrý den, chtě ljsem se zeptat jestli bych mohl chovat nějaké tlamovce v 80 l akvárium.Jestli ano poraďte mi prosím jaké.Děkuji.


Téma založil: Honza
[počet odpovědí 6]

Jaká je životnost akvária 300l lepeného silikonem s vrchními i spodními výztuhami. Mám ho už asi 13let a zatím žádný problém nepozoruju.
Ale jak dlouho ještě můžu být v klidu? Jaké jsou vaše zkušenosti?


Téma založil: danouš
[počet odpovědí 14]

Ahoj, podělte se prosím, čím máte nasvíceny své nádrže s afrikou, aby rybičky, co nejpřirozeněji vynikly. Zatím svítím běžnými bílými trubicemi, protože pod aqua-glo jsou žluté ryby oranžové a pod sun-glo je celá nádrž nepřirozeně žlutá, při kombinaci sun-aqua je nádrž také nepřirozená.
Děkuji


Téma založil: Pitr
[počet odpovědí 18]

Nemáte někdo kontakt na pěstírnu tlamovců z Malawi na střední Moravě. Rád bych nakoupil nějaký zajímavý druh. Jsem z Olomouce a ve zdejších akvaristikách je to prostě bída. Tel. 604429309


Téma založil: Danous
[počet odpovědí 2]

Chtěl bych vědět jestli existuje nějaký opravdu veliký druh tlamovců.Mám akvárium 400 l.Poraďte prosím


Téma založil: Ivan
[počet odpovědí 8]

Před půl rokem jsem si zakoupil v zoo-prodejně tlamovce pod označením Pseudotropheus suclo. V žádné literatuře jsem však nic o této rybě a jejám názvu nic nezjistil. V mládí byly ryby žluté barvy, nyní jsou žluté samice a samci jsou modří z4-černými příčnými pruhy a u ocasu jsou dva pruhy světlejší.Prosím o radu


Téma založil: francek
[počet odpovědí 4]

Jestli ještě mohu dodat k předchozímu dotazu, chtěl bych trochu větší ryby tak 10 - 15 cm ještě jednou moc děkuji


Téma založil: Hurtys
[počet odpovědí 2]

Vyměnil jsem staré akvárum za nové 450 L a chci začít znova a to s cichlidami protože jsou nejkrásnější. Proto bych Vás chtě poprosit jaké ryby si pořídit (je jich strašně moc)s akvaristikou už mám pár let zkušenosti ale s cichlidami žádné a nechci udělat zbytečně žádnou botu. Moc děkuji za Vaší ochotu a čas.


Téma založil: Hurtys
[počet odpovědí 8]

Jsem začínající akvarista,budu vděčný za pár rad.První dotaz jak poznám pohlaví u Tlamovce Duboisův.A nějakou radu s tímto druhem.Moc děkuji.


Téma založil: Pepino
[počet odpovědí 19]

V této podobě mně diskusní fórum připadá hodně nepřehledné. Proto bych ho chtěl pozměnit. Mám trochu představu o úpravě, ale raději bych přivítal vaše tipy nebo návrhy jak by vám to vyhovovalo. Díky.


Téma založil: Admin
[počet odpovědí 2]

Ahoj, Již asi vím proč mi vždy všechny rybičky vychcípaly na nemoc. Kupovala jsem je přesně v Hornbachu. Již to neudělám. Akvárko jsem vymyla jen vodou s trochou sava. A snad jsem se nemocí zbavila. A děkuji moc za radu s rybičkama. Martina


Téma založil: Martina
[počet odpovědí 0]

Stránky: 1   ...............   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   298   299   300   301   302   303   304   305   306


Založit nové téma