tlamovci.cz
tlamovci.cz


Názory na web, připomínky, náměty

Stránky: 1   2

Zdar chovatelům

Mrkl jsem sem po letech, příjde mi to škoda, bývalo to nejlepší místo pro rady a sdílení (kdysi) s účastí kapacit. I když každý každého nemusí. Nešlo by to tady nějak obnovit? Stačil by aktivnější administrátor, co smaže ty spamy...a občas když někdo odpoví.

St. [6.11.2022, 17:17]

Nejhorší akvaristický web

To,do jakého marasmu upadl tento web je neskutečné! Chce se mi blejt.Akva inzerce plná debilních nabídek finančních půjček,v diskusním foru jeden příspěvek za půl roku,nová fotka v galerii naposled před sto lety.Gratuluji !!! Větší žumpu by člověk těžko hledal.

Vlastimil Šebesta V.sebesta@email.cz [19.9.2022, 19:19]

pochvala

Lepší na Českém netu nenajdu . Jen pár omezenců si hraje na velkochovatele , ale vždy se najde někdo takový

fany fany52@email.cz [11.4.2017, 11:56]

Výborné

Je to nejlepší stránka jakou jsem kdy viděl, jen tak dále.

Marek Sinčák mareksincak@gmail.com [26.12.2016, 17:20]

smutné akvarium

Tak tu zkusím pokud nemáte na práci se zrovna dohadovat mám jen otázku měla jsem dva žraločky a po 9 letech zemřely a ješte zustal péřovec skvrnitý a jedna tetra černá mam ji už snad 6-7 let je nesmrtelná ale chtela bych pár ryb co snese péřovec nevím jaké druhy děkuji za odpovědi a dobrou motivaci Michala

Michelle michalanett@seznam.cz [8.1.2016, 13:32]

Admin

A jelikož Admin,odepisuje po půl roce,tak si myslím že to byl velký zrod a rychlý pohřeb,gratuluji....chtělo by to soukromý chat a těchto nespočet hádek by byl u konce,pokud se chtějí tyto stránky dále provozovat a nosit tento významný název,pro určité lidi.a ne jen prostor proto že mu stará nedala.Tak by měla být změna,protože pan Havlena,pan Dařbuján a pan Kraut nemají shodné názory tak proč mi začátečníci by sme měli být kvůli tomu biti.Každý z nich má svoji pravdu,a podle me jsou super chovatelé,a proč já bych se nemohl zeptat každého zvlášť co je nejlepší pro ty nase poklady,problém je to že se do sebe pustí a na mojí otázku je odpověď jen čtení pardon hoven,a jen ne odpověď.

Michal 1411 Michal.valeska14@seznam.cz [5.1.2016, 20:12]

zbytečnost

Ahoj,stránky jsou super.Jen občas výrazy ostatních,dovoluji si říct zavistivcu je docela na obtíž ptát se na řadu a oni ti začnou odpovídat a chytne se toho někdo rádoby lepší a stejně se dozvíš prd,protože se chytnou ti dva a pro začátečníka číst si s prominutím hovna,které ti absolutně nepomůžou tak k čemu je toto fórum,chápu to že je to těžké vše sledovat,ale více bych to pozoroval,protože za chvilku z mého pohledu to nebude tlamovci.cz ale kdojelepsi.cz.Sakra tak sme lidi,a učený z nebe nespadl.Sem tady nový a chci se dozvědět a ne tady číst,, rodinné''problemy.co jsem zpozoroval za tu chvíli tak je to horší jak Facebook.Lidi zamyslete tě nad sebou,jít spolu a nebo proti sobě....

Michal 1411 Michal.valeska14@seznam.cz [5.1.2016, 19:27]

Znechucenost

Zdravím,
začal jsem s Afrikou (předtím jen Jižní Amerika - perleťovky, skaláry) a někdo mi na konkurečním webu o akvaristice doporučil tyto stránky. Předně musím říct, že je zde spousta zajímavých informací, ale čím hlouběji jsem se propracovával diskuzním fórem, tak tím více jsem žasnul, jak se někteří lidé dovedou vyjadřovat a napadat ostatní a docela dost mě to znechutilo. Tolik špíny, pomlouvání, očerňování a nadávek jsem dlouho nikde nečetl.

Nechtěl jsem původně vůbec nic psát, ale tohle mě opravdu dostalo, kam až jsou lidé schopní zajít. Vždycky jsem si myslel, že když lidi sbližuje nějaký koníček/práce/záliba (říkejme tomu, jak chceme), tak si snaží navzájem pomoct, respektovat názor druhého nebo slušně oponovat.

Jestli tyto stránky mají "ADMINA", tak by to možná sneslo občas zasáhnout, i když chápu, že je to těžké z mnoha pohledů.

No to byl jen takový můj postesk! Škoda, jinak by to byly opravdu suprové stránky.

Desmond [7.11.2015, 16:16]

Re: TOTALNI HNUJ

Tom4: stěžovat si na "hnůj" a psát stylem "hnůj" je poněkud nedůvěryhodné. A navíc pod jiným nickem než na fóru.

Admin [10.8.2015, 10:22]

TOTALNI HNUJ

Tohle je totálně na h....když si čtu jedno vlákno za druhým tak se tu nedokáže ani poradit pořádně, spíš se to vždy zvrhne v souboj mezi pár pitomcema co si hrají na největší chovatele a při tom prd...děs a bída........admin asi vůbec nefunguje ale tohle by těm pitomcům nikde neprošlo jinde ale tady si píší co chtějí...pakárna

Tom4 [6.8.2015, 9:50]

Jsem zde poprvé

Ano, jsem zde poprvé, a to, co jsem stačil přečíst, mi moc nechutná. Admin by mohl zasáhnout třeba tím, že příspěvky by sice mohli číst všichni, ale přidávat příspěvky by mohli pouze registrovaní členové. A pokud takovýto ujede a prudí, tak šup ven. A mohl by si opět jen číst, a ne být hulvát.

Karel terej@email.cz [30.5.2015, 17:47]

Tlamkaři?

To jsou ti, kteří nejsou schopni odchovat pořádnou rybu...

Beda Trávníček beda@travnicek.cz [12.5.2015, 20:33]

Re:Re:.. lidský odpad

Nakouknu sem jen jednou za čas, ale k lepšímu se nezměnilo vůbec nic, spíš naopak. Všichni slušní akvaristé už utekli, a zůstali jen provokatéři a skalní "kydači hnoje", kteří se neštítí vůbec ničeho. Jen samé pomluvy, napadání a urážení jeden druhého... Tenhle web měl zpočátku docela slušný potenciál, dokud několik zde prudících jedinců většinu slušných akvaristů totálně neodradilo sem chodit, natož přispívat. Je škoda, že tomu admin nechával volný průběh, a tuhle špínu nezatrhl hned v zárodku, jak je to běžné na jiných webech. Všude jinde dostávají "prudiči" a vkladatelé příspěvků neodpovídající stanovám okamžitě výstrahu, a když se to opakuje, tak "banána". Demokracie je sice pěkná, a já jí fandím. Ale jak říká klasik: "Vodsať podsať..." Tady to ale nemá obdoby :-(

RITCHI [3.5.2015, 23:26]

Re: ... lidský odpad ...

Jak může ADMIN být zodpovědný za chování někoho jiného? Není snad každý zodpovědný za své chování sám? Když se někdo zabije v autě, tak za to může výrobce auta? Když se někdo popere ve vlaku, tak za to může vlakvedoucí?

Admin [20.3.2015, 9:13]

... lidský odpad ...

... jsem tu nový, ale co jsem si stačil přečíst mi stačí ... nekonečně vysoké ega jistě schopných tlamkařů, které je ponižují na tu nejnižší úroveň ...
Začínám litovat, že jsem si to nepřečetl dříve, než jsem se přihlásil. BOHUŽEL JE TO ZCELA JEDNOZNAČNÁ CHYBA ADMINA, který nedokáže rádoby celebrity mezi chovateli umravnit ... Je zarážející, že životní prostředí pro tlamovce u začínajících akvaristů je pro ně důležitější, než jejich vlastní image, po kterém si šlapou na veřejnosti ... neumím si představit, jak někdo může mít rád ryby, když nemá rád lidi ...
Styďte se pánové, vaše egoistická a nesnášenlivá povaha ZCELA PŘEVÁLCOVALA to, co jste dosáhli za úspěchy jako chovatelé ... své rady si strčte za klobouk, dokud se nenaučíte slušnosti. S úctou ke všem normálním lidem zde se loučím.

Petr Štefek arvf@centrum.cz [9.3.2015, 12:53]

Chvála?

vaku70 - možná jsi mile překvapen vzhledem stránek ( s tím bych i souhlasil). Ale co se týče obsahu a příspěvků, je to hnůj - stačí si jich pár přečíst. Tolik nesnášenlivosti, pomluv a kydání špíny se vidí málokde... Nedivím se, že sem přestalo chodit a přispívat tolik lidí.

RITCHI [3.3.2015, 22:27]

Databáze chovatelů

Určitě by se hodila, třeba i s odkazy na jejich stránky, nebo aby registrovaný uživatel mohl do databáze ryb přidat, pokud je chová.

Aleš2001 fosa.cz@centrum.cz [16.11.2014, 15:23]

Hledám?

Jak najdu a zobrazím všechna témata, co tu kdy byla – seznam témat?
Dřív mi to šlo?
Díky.

garggi [16.10.2014, 18:23]

Seznam chovatelu

Dobrý den, dle mého by bylo dobré mít na stránkách seznam chovatelů s odkazem na jejich stránky atd.. Já osobně jsem z vysočiny a tady kolem nevím o žádném chovateli a třeba by takový seznam pomohl i ostatním.

Phil0 [16.10.2014, 12:05]

Chvála

Jsem tu po delší době a jsem mile překvapen.Vzhled stránek je moc pěkný.

vaku70 vasekkuzma@seznam.cz [21.7.2014, 0:25]

Stránky: 1   2


NOVÝ PŘÍSPĚVEK
Napište prosím číslo devětset šedesát sedm
tučně označené položky jsou povinné